ÖZELLİKLER

ANASAYFA - MUHASEBE PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ

Stok Yönetimi

Bırakın Stoklarınızı Linasoft Bulutta saklasın. Linasoft' da Stok ve Depo yönetiminizi sorunsuzca takip edebilirsiniz. Stoklarınızı Mobil Telefonlardan sorgulayabildiğiniz gibi anlık olarak stok adetlerini kontrol edebilirsiniz.


Cari

Müşterilerinizin güncel bakiyelerini sorgulayabilir, ister kişisel bilgisayarlarınızdan isterseniz mobil telefonlardan zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde tüm detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

.


Fatura Irsaliye

Ofisinizden, Cep Telefonunuzdan Alış ve Satış faturalarınız kesebilir giderlerinizi işleyebilir ve tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz. Tüm satışlarınızı Cep Telefonunuzdan anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Kasa

Günlük kasa işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Kasa defteri modüleni kullanarak giren çıkan kayıtlarınızı aynı anda görebilirsiniz. Birden fazla kasa oluşturabilir, bu kasalar arasında transfer yapabilirsiniz. Kasa hareketlerinizin günlük aylık raporlarına her yerden ulaşabilirsiniz.


Banka

Bankadaki nakit paralarınızı, tahsile ve teminata verdiğimiz çek ve senetleri anlık olarak izleyin


Çek Senet

Bankadaki karşılıksız, protestolu, tahsil, portföye iade, tahsildeki çekler, teminatlı çekler, Cirodaki protestolu çekler v.s gibi işlemleri anlık olarak işleyebilir ve raporlayabilirsiniz.


Sipariş

Bütün siparişleriniz artık online. Alınan siparişlerin nereden geldiğini gruplayın Merkez'den, Mobil'den, E-Ticaret sitesinden alınan siparişlerinizi anlık görün


Perakende Hızlı Satış

Hızlı satış programı ile yazar kasa pos cihazları ile entegre çalışabilme.


Taksitli Satış

Taksitli Satış


Mobil

Cari, Stok, Sipariş, Fatura işlemlerinizi online anında kaydedin. Sıcak satışlarınızı anında faturalandırın

Linasoft hep yanınızda!...

TÜRKİYENİN ÖN MUHASEBE PROGRAMINI YENİLİYORUZ. "YÜKLEYİN YENİLİĞİ GÖRÜN!.."